Kasulikud näpunäited: Kuidas pukseerida sõidukit mootoririkke korral

Auto pukseerimine mootoririkke korral

Auto mootoririkkega teeäärde jäämine on iga autojuhi jaoks stressirohke olukord. Lisaks hilisemale remondikulule tuleb esmalt auto maanteelt koju või remonditöökotta toimetada.

Toome välja paar soovitust, mida mootoririkke korral teha ning kuidas auto turvaliselt sihtkohta toimetada.

Kuidas auto peatada?

Mootoririkke korral püüa sõiduk peatada turvalises kohas. Võimalusel vali peatumiseks parkla või laiem koht, et auto oleks suuremast liiklusest eemal.

Lülita sisse ohutuled ning kanna ise võimalusel ohutusvesti. Kui peatasid auto teeserval, on hea mõte paigaldada ohukolmnurk ca 30-40 meetrit autost tahapoole, et kaasliiklejaid ohust teavitada.

Auto parandamine

Kui sul puuduvad vajalikud teadmised ning eelnev auto remontimise kogemus, on targem autot mitte puutuda. Umbmäärased katsetused võivad probleemi veelgi süvendada ning olukorda hullemaks teha.

Kuigi väiksemaid vigu on tihipeale võimalik ise parandada, puuduvad enamusel selleks vajalikud tööriistad.

Kutsu professionaalne puksiiriteenus

Kuigi alati on võimalus autot pukseerimist ise organiseerida, on tark otsus helistada professionaalsele puksiiriettevõttele, kes sõiduki transpordi kiireks ja lihtsaks teeb. Puksiiril on olemas vajalik varustus ja teadmised, et sõiduk turvaliselt sihtpunkti toimetada.

Beckeri Puksiirid töötavad üle Eesti 24/7 ning pakuvad vajadusel masinate pukseerimist üle Euroopa. Helista +372 528 1885 või telli puksiir siit: https://www.beckeripuksiirid.ee/#kontakt/

Ettevalmistus pukseerimiseks

Enne pukseerimist vaata üle, et autos ei oleks õrnu ning ülemääraseid lahtisi esemeid. Soovi korral eemalda autost personaalsed esemed ning dokumendid.

Säilita külma närvi ning oota liiklusest turvalises kauguses puksiiri.

24/7 puksiirteenus Eestis ja Euroopas

Kutsu puksiir:

+372 5281885